Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: «Камуродзан» - Киевский филиал Будзинкан нинпо Украины
Будзинкан форум > Основные форумы > Тренировки
sinoby_koga
«Камуродзан»... в старому повідомленні що якось випадково зустрів в сітці сказано, що в районі «Караваєвих дач» є філіал(повідомлення досить давнє)...

А чи існує філіал досі(яка його адреса=)?
raiken
Авжеж Камуродзан досі існує, але тепер тренування відбуваються на Лівому березі, а влітку – Гідропарк. А що вас саме цікавить?
sinoby_koga
Цитата(raiken @ 30.5.2010, 23:40) *
Авжеж Камуродзан досі існує, але тепер тренування відбуваються на Лівому березі, а влітку – Гідропарк. А що вас саме цікавить?

=)Бажаю знайти до-дзьо поблизу\неподалік нау(авіаційного) або хоча б до-дзьо з помірною абонплатою=)...
Momot
Цитата(sinoby_koga @ 31.5.2010, 14:52) *
=)Бажаю знайти до-дзьо поблизу\неподалік нау(авіаційного) або хоча б до-дзьо з помірною абонплатою=)...

Цiкаво, а яка, на вашу думку, абонплата - "помiрна" сьогоднi?
Ryurik
Цитата(raiken @ 30.5.2010, 23:40) *

А ви в цьому впевненні ? ;-)
sinoby_koga
Цитата(Momot @ 31.5.2010, 13:24) *
Цiкаво, а яка, на вашу думку, абонплата - "помiрна" сьогоднi?

=)200-300 грн + урахування найменшої кількості пересадок на шляху до до-дзьо(бо студенти бідний народ=)...
Momot
Цитата(sinoby_koga @ 31.5.2010, 21:45) *
=)200-300 грн + урахування найменшої кількості пересадок на шляху до до-дзьо(бо студенти бідний народ=)...

Так це стандартна абонплата в групах - дорожче 300 гр. поки я не знаю. А от по пересадках пiдказати я Вам не зможу, дзвонiть i запитуйте у iнструкора особисто: бо я не знаю, звiдки Ви будете.

Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2019 IPS, Inc.